Renoma Strona główna

Zobacz na mapie
Villeroy & Boch
Informacja o sklepie:

telefon: 71 759 37 66
e-mail: renoma_porcelana@monetti.com.pl
strona www: www.villeroy-boch.com

Lokal numer: 28
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Firma Monetti Urszula Monetti od osiemnastu lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów gospodarstwa domowego i wyrobów z porcelany.

Salon we wrocławskim Domu Handlowym Renoma ma w asortymencie wyroby renomowanych światowych firm. Do nich należą m.in. marki Villeroy & Boch (firma od 250 lat produkuje doskonałe wyroby z porcelany) i KitchenAid.

KitchenAid
- firma z 90-letnią tradycją, dzięki czemu przyznano jej miana legendarnej marki Ameryki. Szczyci się ona wynalezieniem i opatentowaniem w roku 1919 genialnego wynalazku – ruchu planetarnego narzędzi, do dziś stosowanego i nie do zastąpienia w maszynach dla piekarnictwa. Słynna linia ARTISAN jest tylko artystycznie i kolorystycznie wystylizowana specjalnie do użytku domowego, nic nie traci przy tym swojego profesjonalizmu.

Monetti Urszula Monetti jest też wyłącznym dystrybutorem wyrobów marki WMF (wyroby użytku stołowego i kuchennego produkowane ze stali nierdzewnej i plateru, a także srebra, sztućce, szkło do użytku kuchennego i stołowego). Są to wszystko znane i cenione marki, produkujące wyroby o sprawdzonej jakości, dużej funkcjonalności i nowoczesnym wzornictwie. Zdecydowanie podnoszą one prestiż centrów handlowych,
w których są sprzedawane.

Wszystkie sklepy Monetti cenione są za dobre lokalizacje, wystrój i fachową obsługę.


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Kolekcja Christmas już dostępna!