Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 71 759 37 87
email: renoma@ergo.com.pl
strona www: www.villaitalia.pl

Lokal numer: 26
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Villa Italia to marka najwyższej klasy porcelany stołowej, ceramiki użytkowej, szkła oraz dodatków stołowych. Klientom prezentuje bogaty asortyment produktów wykonanych z doskonałej jakości materiałów. Tym, co wyróżnia ofertę Villa Italia, jest kompleksowość i różnorodność, które czynią markę ekspertem w dziedzinie aranżacji stołu.

Kolekcje Villa Italia skierowane są do odbiorców o wysublimowanym guście, ceniących piękno, ale także użyteczność przedmiotów codziennego użytku. W salonie firmowym Villa Italia można znaleźć najwyższej klasy porcelanę stołową, ceramikę, sztućce, szkło oraz dodatki stołowe. Produkty wyróżnia ciekawe wzornictwo i różnorodność stylu – od klasyki po nowoczesność. W bogatej ofercie każdy może więc odnaleźć kolekcję dla siebie. Duży wybór dodatków, takich jak obrusy, serwetki, świeczniki czy elementy dekoracyjne, sprawia, że w salonie firmowym Villa Italia można kupić wszystko, co niezbędne, aby zaaranżować stół.

Wyłącznym importem produktów marki Villa Italia w Polsce jest firma Ergo International, mająca ponad piętnastoletnie doświadczenie na polskim rynku.

Więcej informacji o produktach Villa Italia można znaleźć na stronie www.villaitalia.plPromocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Letnia wyprzedaż 2012