Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 785 003 952
strona www: http://www.reserved.com.pl/

Lokal numer: 7
Poziom: 1
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało około 340 salonów w Europie Środkowej i Wschodniej. We wszystkich z nich klienci znajdą ubrania dobrej jakości i najnowszym wzornictwie. RESERVED angażuje się również w promocję utalentowanych
projektantów. Dzięki temu chce podkreślić, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają światowych trendów za przystępną cenę.

W ramach kolekcji oferowanej przez RESERVED wyróżniono linie damskie, męskie i dziecięce. Do tych pierwszych należą:
- OFFICE to linia dla kobiet, które wybierają na co dzień nowoczesną elegancję. To również klasyczne stroje idealne na specjalne okazje oraz sytuacje służbowe.
- STREET FASHION proponuje modę miejską, która idealnie sprawdza się na mniej formalne okazje. Mimo, że swobodna w noszeniu, pozwala poczuć się kobieco i modnie.
- YOUNG to linia stworzona z myślą o młodych kobietach, indywidualistkach, poszukujących swego stylu i otwartych na zmiany. Ubrania z tej linii są kwintesencją najnowszych trendów w modzie. Założone pozwalają czuć się kobieco, subtelnie i nowocześnie.

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: