Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

e-mail: kacperlusiak222@wp.pl
strona www: www.owocowyraj.com

Lokal numer: 8
Poziom: +3
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Firma Owocowy Raj zajmuje się sprzedażą świeżo wyciskanych soków owocowych, koktajli owocowych, kawy oraz lodów amerykańskich – świderków. Naszym celem jest oferowanie produktu smacznego, zdrowego i jednocześnie orzeźwiającego, który pomaga utrzymać dobrą kondycję przez cały dzień i pozwala na całkowite oddanie się „szaleństwu zakupów”.

W naszej ofercie znajdą Państwo znakomite koktajle owocowe, soki owocowe oraz lody. W naszych kawiarniach mogą Państwo skosztować pysznej kawy lub herbaty, a także zasmakować w tradycyjnym cieście. Niedawno wprowadziliśmy również smaczną przekąskę- hot dogi francuskie. Wszystkie znakomitości oferowane w naszych punktach przyrządzane są z produktów najwyższej jakości, bardzo dbamy o świeżość składników.

Mamy nadzieję, że nasze produkty przypadną Państwu do gustu i że zostaną Państwo naszymi stałymi klientami. Pragniemy zapewnić, że cały czas ulepszamy nasze receptury, tak aby smak naszych kaw, soków, koktajli i lodów z każdym dniem stawał się coraz bardziej wyjątkowy.
Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: