Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon:71 759 37 72
e-mail: renoma@organicmarket.com.pl
strona www: www.organicmarket.pl

Lokal numer: 18
Poziom: -1
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Organic Farma Zdrowia to największa sieć delikatesów z żywnością ekologiczną w Polsce. Oferujemy produkty z upraw ekologicznych: nabiał, wędliny, pieczywo, napoje. Polecamy także artykuły sojowe, bezcukrowe, wegetariańskie, makrobiotyczne oraz szeroki wybór żywności bezglutenowej – również wędlin.

W delikatesach Organic Farma Zdrowia dostępnych jest 150 produktów pod marką własną. Wśród nich są takie smakołyki, jak mąki, bakalie, miody, kasze, nabiał ekologiczny, wędliny. Oferujemy produkty śniadaniowe, wśród nich jaja kurze BIO Organic, musli, płatki śniadaniowe (orkiszowe, żytnie, owsiane i inne), a także pieczywo z mąki z pełnego przemiału (w tym chleb żytni na zakwasie) oraz nabiał krowi i kozi (sery, jogurty).

Zwolennicy zdrowych diet znajdą u nas całą gamę produktów makrobiotycznych. Dieta makrobiotyczna jest dietą niskotłuszczową i niskobiałkową, składającą się głównie ze złożonych węglowodanów. To propozycja długiego, zdrowego życia w zgodzie z samym sobą i z otaczającym światem. Wśród produktów makrobiotycznych dostępnych w Organic Farma Zdrowia są m.in. MISO pasty sojowe, TOFU – serek sojowy naturalny, wędzony, z pestkami dyni i arame czy WAKAME i KOMBU – wodorosty morskie.

W naszym asortymencie znajdują się również ekologiczne francuskie kosmetyki SANOFLORE, tworzone na bazie produktów roślinnych, które pochodzą z upraw ekologicznych. Kosmetyki pomagają odżywić skórę i przywracają jej równowagę. Marka SANOFLORE otrzymała w 2007 roku prestiżową nagrodę Doskonałość Roku 2007 w kategorii „Kosmetyki organiczne” nadawaną przez miesięcznik Twój Styl.

Organic Farma Zdrowia – zapraszamy!
Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: