Renoma Strona główna

Zobacz na mapie


Informacja o sklepie:


telefon: 785003916
email:
strona www: www.mohito.pl

Lokal numer: 2
Poziom: 1

Godziny otwarcia:


Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Marka MOHITO to propozycja dla kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swoich atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu. Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy, jak i po godzinach. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO jest dostępna w ponad 280 salonach w Polsce i za granicą.Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu.
Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours.
Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 130 salonach w Polsce i za granicą.Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: