Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 605 636 660
email: renoma@grenohome.pl
strona www: www.greno.pl

Lokal numer: 24
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Salony tekstylne Greno Home to wyjątkowe miejsca, w których klient na pewno nie będzie się nudził. Co miesiąc przedstawiamy nowe kolekcje, zgodne z bieżącymi trendami w modzie. Znajdziemy tu ręczniki, pościel, płaszcze kąpielowe, akcesoria do sauny, narzuty, koce, poduszki i kołdry. To produkty idealne na prezent, tym bardziej, że istnieje możliwość wyhaftowania na miejscu inicjałów bądź imienia obdarowywanej osoby. W Greno Home można również oryginalnie zapakować zakupione produkty. Proponujemy wytworny wiklinowy kosz, weselny „tort” z ręczników lub apetyczny „cukierek”. W eleganckich pudełkach z secesyjnymi ornamentami znajdziemy również pościel i komplety ręczników.

Osoby, które szukają wyprawki dla maluszka, mają do wyboru wachlarz różnorodnych produktów. Są wśród nich specjalne ręczniczki, szlafroczki, dziecięca pościel, a wszystko w szerokiej gamie rozmiarowej: od niemowlęcia do czternastolatka. Na wszystkie pytania odpowie kompetentny, starannie przeszkolony i uśmiechnięty personel. Nasi klienci mogą również liczyć na atrakcyjne promocje.

W salonach Greno Home sprzedawane są produkty firmy Greno – renomowanego i najbardziej znanego w Polsce producenta, importera i dostawcy najwyższej jakości ręczników, pościeli oraz innych tekstyliów domowych. Greno jest jednocześnie właścicielem szczycącej się ponad dwustuletnią tradycją marki Bielbaw, a także Bielbaw Home i Mituu. Firma znalazła się w wyjątkowym i ekskluzywnym gronie 60 firm przedstawionych w prestiżowym wydaniu magazynu Forbes „20 Lat Polskiej Transformacji”. Zostały w nim opisane przedsiębiorstwa, które przez ostatnie dwie dekady najbardziej przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Tniemy ceny pościeli!