Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: +48 (71) 782 32 54
email: epoca@marinofabiani.pl
strona www: www.marinofabiani.pl

Lokal numer: 29
Poziom: +1
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

u

Sieć ekskluzywnych salonów z obuwiem damskim i męskim. W ofercie znajdują się również akcesoria i dodatki sław świata mody. Firma współpracuje wyłącznie z włoskimi fabrykami o wieloletniej tradycji, tworzącymi niepowtarzalne kolekcje z myślą o zapotrzebowaniu nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w ofercie najbardziej uznane marki świata, m.in. Calvin Klein, Marino Fabiani Iceberg, Dino Bigioni, Eva Turner, Luciano Padovan, Mariella Burani, Gibellieri.


Marino Fabiani – marka powstała na początku lat 80. XX wieku, od początku zaznaczając swoją pozycję na rynku obuwiem o fantazyjnych kształtach. Marka charakteryzuje się wysoką dbałością o jakość i wygodę obuwia. Buty tej marki są zawsze doskonale wyprofilowane i dopracowane w każdym detalu. Właściciel marki, Marino Fabiani własnoręcznie tworzy modele butów, które produkowane są w małym rodzinnym zakładzie.
Byblos – włoska marka o zasięgu międzynarodowym, znana przede wszystkim z odważnych i bardzo kobiecych kolekcji odzieży, obuwia oraz galanterii skórzanej. Obuwie tej firmy wyróżnia się bardzo efektownymi wzorami i wysoką jakością wykonania.
Luciano Padovan – włoska marka specjalizująca się w produkcji ekskluzywnego obuwia damskiego oraz torebek. Firma, starając się sprostać rosnącym wymaganiom klientów wciela nowe rozwiązania produkcyjne, nie zapominając o zachowaniu wysokiej jakości produktu. Buty Padovan charakteryzują się wyrafinowaną formą oraz bardzo efektownym i oryginalnym wzornictwem. Cechą charakterystyczną butów tej marki jest różowa podeszwa. Firma ubiera gwiazdy hollywoodzkie m.in. Penelope Cruz.
Eva Turner – buty tej marki charakteryzują się wyszukanym wzornictwem, wysoką jakością. Przeznaczone są dla kobiet ceniących połączenie wygody z najnowszymi trendami w modzie.
Iceberg – znana na całym świecie ekskluzywna marka włoska o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji. Pierwsza linia odzieży damskiej i męskiej pojawiła się w 1974 roku, szturmem zdobywając sympatię klientów. Fundamentem sukcesu marki jest połączenie tradycyjnego desingu z nowatorskimi elementami graficznymi.
Dino Bigioni – lider w produkcji męskiego obuwia, włoska firma, która swoją działalność rozpoczęła w latach 60. XX wieku.. Przez pierwsze 10 lat sprzedawała obuwie na rynku krajowym, rozwijając i pogłębiając wiedzę produkcyjną. Dziś Dino Bigioni posiada swoje cenione przez klientów za ponadczasowe wzornictwo i doskonałą jakość wykonania.


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Kolekcja jesień/zima 2010/2011 - zapowiedź