Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: +48 (71) 315 45 78
strona www: www.kinderplaneta.pl

Lokal numer: 7
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

W samym centrum miejskiej dżungli, we Wrocławiu przy ulicyŚwidnickiej 40, powstała dżungla dla najmłodszych.

Na II piętro galerii handlowejRenomazawitały dzikie zwierzęta i leśne wróżki. Czekają niecierpliwie na swoich gości. Mają dla nich nie lada atrakcje.Dzieci mogą czynić dzikie harce w małpim gaju, poskakać jak kangury na trampolinie, wybrać się na polowanie i postrzelać z armatek pneumatycznych do dzikich zwierząt. W samym środku naszej dżungli bije źródełko – fontanna z piłeczkami.Nasz plac zabawjest wyjątkowy. Bez żadnych dodatkowych opłat można pograć w cymbergaja czy poskromić dzikie zwierzaki-bujaki.Dla małych artystów mamy przygotowany kącik plastyczny.Mieści się on bardzo blisko strefy dla rodziców, gdzie zmęczeni zakupowym polowaniem dorośli, mogą sobie odpocząć, napić się kawy, jednocześnie nie tracąc najmłodszych z oczu.

Czekamy na dzielnych odkrywców!

Dodatkowym udogodnieniem jest toaleta na placu zabaw, zamykane na kluczyki szafki na ubrania oraz szafa na okrycia wierzchnie.

Nasza bawialnia to nie tylko rekreacja irozrywka dla dzieci. ale również sposób na niezapomniane imprezy. Nie masz pomysłu naurodziny dziecka? Nie wahaj się! W Kinderplanetowym figloraju namaluchy czeka magiczna zabawa! Animatorka pomaluje dzieciom twarze, razem odśpiewają "Sto lat" i przyjemnie spędzą szalone dwie godziny zabawy.

Warto śledzić aktualności nahttp://www.kinderplaneta.pl/oraz Naszą stronę na facebook.pl: Kinderplaneta Renoma. Tam znajdziecie najświeższe informacje i zaproszenia na imprezy dla dzieci. Daj się mile zaskoczyć powiadomieniamio aktualnych promocjach i konkursach!Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Bal Halloween !!!
Opieka niani w Kinderplanecie!
ZAWSZE U NAS
ŁAP OKAZJĘ W KINDERPLANECIE!!!