Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: +48 (71) 782 34 98
fax: +48 (71) 782 34 99
e-mail: renoma@hanasushi.pl
strona www: www.hanasushi.pl

Lokal numer: 6
Poziom: +3
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Niepowtarzalna Dusza Japonii wita nas, gdy wstępujemy w progi restauracji Hana Sushi. Interesujący i oryginalny wystrój wnętrza, w którym żywy wydaje się Kraj Kwitnącej Wiśni, bogactwo smaku, przemiła obsługa, zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. Z niekłamaną chlubą otwieramy dla Państwa nasze kulinarne drzwi.

Sushi to sztuka

Przyrządzanie sushi pozornie wydaje się łatwe. Ryż, sos, kawałek ryby, warzywa zwijane w rulon. Ale tak naprawdę, żeby potrawa stała się wyjątkowa, trzeba poznać tajniki jej przyrządzania. Najważniejszy jest zakwaszony w marynacie ryż. Każdy kucharz przyrządzający sushi ma swój przepis, którego nikomu nie zdradza.
Moda na sushi to nader pożyteczny kulinarny snobizm. Służy przede wszystkim zdrowiu. Jadłospis obfituje w korzystne dla zdrowia składniki. Statystyki wykazują, że zjawisko nadwagi w Japonii jest znikome, wręcz nieznane.

Przysłowie japońskie mówi: „Jeśli chcesz być szczęśliwy przez godzinę, upij się. Jeśli chcesz zaznać szczęścia przez trzy dni, ożeń się. Jeśli chcesz mieć szczęście przez całe życie, jedz codziennie ryż”. Toteż zapraszamy do restauracji Hana Sushi przez cały rok…

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Business lunch w Hana Sushi
Sushi na wynos