Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon:717572075
strona www: www.go-sport.pl
mail: k.dyzurny.225@mail.go-sport.pl
Lokal numer: 6
Poziom: -1

Godziny otwarcia:

poniedziałek - sobota: 9.00- 21.00
niedziela: 10.00- 20.00

Sport to nasza pasja! Sport to nasz żywioł!

Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu. Oryginalny styl dla tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Wpadaj do Go Sport po 100 % sportu!

Dlaczego Go Sport? Bo to przede wszystkim ludzie, którzy tak jak Ty pasjonują się sportem, uprawiają go na co dzień, a w pracy łączą przyjemne z pożytecznym. Nasze hasło: „Żyjmy sportem”, nie jest pustym sloganem. Za tymi słowami kryje się pasja, którą chcemy zarazić naszych Klientów. Bo sport zdrowo uzależnia!

Dwoimy się za trzech, by promować sportową postawę, ale to Klienci są u nas zawsze na pierwszym miejscu. Z myślą o nich, negocjujemy z dostawcami najatrakcyjniejsze ceny, a w naszej ofercie posiadamy doskonały wybór produktów sportowych. Pamiętając o wysokich wymaganiach naszych Klientów, stworzyliśmy linię produktów opatrzonych marką Go Sport. Charakteryzują się one wysoką jakością, zawierają nowoczesne technologie i są przykładem dobrej relacji jakości do ceny. Daj się zaskoczyć konkurencyjnymi cenami, doskonałymi materiałami i technologiami oraz oryginalnym designem naszych produktów. Sprawdź je koniecznie w dziale Zobaczyć Warto.

Zapraszamy do naszych sklepów!
Ekipa Go Sport


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
GO Sport rusza z programem ambasadorskim
FERIE PEŁNE SPORTU!