Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 71 341 76 82

strona www: www.broadwaygroup.pl
e-mail: groupb@wp.pl
Lokal numer: 11
Poziom: -1
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Styliści naszego salonu są utalentowanymi i ambitnymi ludźmi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że fryzjerstwo to nie tylko usługi rzemieślnicze, ale przede wszystkim show-biznes! Styliści Broadway Group na bieżąco śledzą trendy w modzie na całym świecie. Uczestniczą w pokazach mody, sami je również organizują. Bywają chwile, gdy nasze nowatorskie pomysły stają się wzorem dla innych. Jesteśmy postrzegani na rynku wrocławskim jako kreatorzy mody fryzjerskiej… również przez inne salony.

W naszym salonie fryzjerskim panuje oryginalna i przyjazna atmosfera, co często podkreślają nasi stali klienci. Luźny klimat, dobra zabawa i wszystko, co najlepsze dla naszych gości. Dobra muzyka, notebooki z internetem bezprzewodowym, serwowana wyśmienita kawa z profesjonalnych ekspresów, pełna gama napojów koncernu Coca-Cola czy muzyka grana przez DJ-a z konsoli to drobiazgi, które z pewnością mają wpływ na liczbę naszych wiernych klientów.

Adres strony internetowej: www.broadwaygroup.pl

Szukaj nas również na Facebooku - Broadway Fryzjer Renoma. Obszerne galerie zdjęć, aktualne konkursy, promocje, informacje z życia salonu w CH Renoma. Serdecznie zapraszamy.


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: