Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 605122574
fax 022 461 07 05
strona www: www.empik.pl

Lokal numer: 1
Poziom: +3
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 09:00-21:00
Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00


Empik to marka o wyjątkowym dziedzictwie. To legendarne miejsce, dawne „okno na świat”, obecne w polskim krajobrazie kulturalnym od ponad 60 lat (wcześniej jako Kluby Międzynarodowej Prasy i Książki). Empik oferuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki. Dla milionów klientów jest przewodnikiem po tym, co w kulturze najbardziej godne uwagi. Empik w Domu Handlowym Renoma to druga co do wielkości placówka tego typu w Polsce (po warszawskim Juniorze) i największy w regionie sklep z kompleksową ofertą dóbr kultury, wiedzy i rozrywki.

Można tu znaleźć ponad 60 000 tytułów związanych z prasą, książkami, płytami, filmami, grami i programami multimedialnych oraz produktów art&pap. Poza bestsellerami i nowościami, oferta obejmuje tytuły adresowane do koneserów - produkcje alternatywne, niezależne i ekskluzywne. W Empiku wrocławianie znajdą też szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Nowoczesny wystrój, jasne wnętrza, lekka stylistyka, przejrzysty układ działów, przyjazna organizacja przestrzeni sprzedażowej - to wszystko tworzy klimat sklepu o najwyższym światowym standardzie.

Dzięki wyjątkowej kompozycji kolorów, materiałów, form oświetlenia oraz elementów architektury we wrocławskim Empiku panuje miła, spokojna atmosfera sprzyjająca odbiorowi treści kulturalnych. Sprzedawcy - prawdziwi pasjonaci i miłośnicy kultury, chętnie doradzają w wyborze tego, co najlepsze i dostosowane do indywidualnych potrzeb. W punkcie Info można odebrać produkty zamówione w sklepie internetowym www.empik.com, a także złożyć zamówienie na tytuły, które nie są aktualnie dostępne na półce. Na terenie całego salonu działa hot spot. Empik w Renomie to również nowa jakość na mapie kulturalnej Wrocławia. Duża scena profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie umożliwiają organizację spotkań autorskich, konferencji, koncertów, recitali, wystaw i konferencji prasowych.Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: