Renoma Strona główna

Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 730 730 364
email: bi.renoma@gmail.com
strona www: http://byinsomnia.com/
Lokal numer: 9
Poziom: 0
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00


Marka by Insomnia powstała jesienią 2011 roku.
Założycielkami marki są Natalia Pstrokońska i Marlena Niestryjewska. Od lat związane z branżą mody, pragnęły stworzyć taką kolekcję, którą same chciałyby nosić i która spodobałaby się kobietom od ponad siedmiu lat odwiedzającym sklepy marki Infashion.

Miłość do mody, znajomość rynku oraz potrzeb Klientek, z którym spotykały się na co dzień zaowocowała pomysłem stworzenia nowej marki. Ponieważ najbliższa jest im skandynawska prostota i estetyka kopenhaskiej „ulicy”, właśnie na niej opierały się tworząc kolejne modele by Insomnia. Celem było stworzenie kolekcji ubrań, których fasony będą zgodne z trendami, ale przede wszystkim pozwolą czuć się swobodnie i komfortowo.

Największy nacisk podczas doboru dzianin, z których powstaje kolekcja, kładziony jest na ich najwyższą jakość. Pochodzą wyłącznie od polskich producentów, są wytwarzane na konkretne potrzeby marki. Wszystkie kolejne etapy powstawania odzieży by Insomnia mają również miejsce w Polsce. Dzięki temu firma ma stałą kontrolę nad jakością oraz gwarancje szybkich dostaw.

.

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: