Renoma Strona główna

Zobacz na mapie


Informacja o sklepie:


strona www: lifestyle-designers.pll
e-mail: point2@lifestyle-designers.pl
tel.: 500 155 900
Lokal numer: 9
Poziom: +1
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00


Lifestyle DesignersPoint to miejsce, gdzie znajduje się pełna oferta światowych marek: Moleskine, Lamy i Troika. Producentów akcesoriów piśmienniczych i biznesowych gadżetów słynących z zamiłowania do designu, tradycji rzemiosła, a także precyzji wykonania.


Marki łączy wysoka jakość, funkcjonalność, elegancja, a także artystyczny kontekst. To idealny wybór dla każdego, kto przy zakupie kieruje się wysoką jakością i charakterystyczną linią designu.


Wzór kieszonkowego notatnika oprawionego w czarną skórę ma ponad 200 lat. W latach80-tych XX małe, włoskie manufaktury zakończyły działalność, anotes stał się niemal nieosiągalny. W roku 1998dzięki małemu mediolańskiemu wydawcy Moleskine powrócił i został legendą. Piękny w swej prostocie potrzebuje jednak dobrego towarzysza. Takiego, który pomoże przelać ulotną myśl na papier.Charakter pisma jest niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju formą ludzkiej ekspresji.


Niemiecka marka Lamy podjęła wyzwanie zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników piór wiecznych. Forma podąża tu za funkcją, aby zamknąć się w wyjątkowej całości dopasowanej do unikalnego stylu pisania.


Dopracowany wizerunek pomogą dopełnić akcesoria niemieckiej marki Troika, słynącej ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent.Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu trzeba mieć!

Zapraszamy do świata Lifestyle Designers!


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: