Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: +48 664 121 676
e-mail: wroclaw@pieknedlonie.pl
strona www: www.pieknedlonie.pl

Lokal numer: 19
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

KLINIKA PIĘKNYCH DŁONI - „Dłonie są naszą wizytówką”

Salon „Klinika Pięknych Dłoni” w CH Renoma jest drugim salonem otwartym w Polsce, obok salonu działającego od 2005r. w CH Silesia City Center w Katowicach. Mając na uwadze potrzeby i zadowolenie naszych klientów dołożyliśmy wszelkich starań aby poszerzyć naszą ofertę o dodatkowe zabiegi kosmetyczne.

Salon „Klinika Pięknych Dłoni” zaprasza do luksusowego i magicznego miejsca gdzie przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, nowościach filmowych i pysznej kawie zadbacie Państwo o swój wygląd, stan ducha i ciała.

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy pełen wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp , stylizacji i zdobienia paznokci, zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała, masaże, depilacja i makijaże.

Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie kosmetyków i urządzeń renomowanych firm. Zapewniamy najlepszą opiekę za strony wykwalifikowanych pracowników, którzy z najwyższą starannością zadbają o Państwa potrzeby i zadowolenie . Czas spędzony w naszym Salonie to czas relaksu i prawdziwej przyjemności. Wykonywane przez nas zabiegi kierowane są zarówno dla Pań jak i Panów.

Serdecznie zapraszamy!!!.

Zobacz nasz cennik


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: