Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 691 820 100
e-mail: twinset.wroclaw@gmail.com
strona www:

Lokal numer: 26
Poziom: 0
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00Marka TWINSET Simona Barbieri jest kojarzona z luksusem, smakowaniem życia, sławna dzięki swojemu stylowi i charyzmie. Założycielami jest małżeństwo Tiziano Sgarbi – dyrektor zarządzający i Simona Barbieri – dyrektor kreatywny - dlatego logo włoskiej marki to serce, symbol miłości i pasji, która wiązała się z jej powstaniem.

Główne centrum produkcyjne od ponad 30 lat znajduje się w Carpi we Włoszech, gdzie wysoko wykwalifikowani technicy śledzą wszystkie etapy produkcji zarówno dzianin, jak i konfekcji, łącząc innowację z tradycją. Styl i jakość połączone z doskonałą obsługą klienta, pozwalają na zdefiniowanie TWINSET, jako jedej z najbardziej reprezentacyjnych marek mody damskiej Made in Italy.

Znakiem firmowym TWINSET są przede wszystkim wyrafinowane projekty, o silnym charakterze podkreślającym kobiecość i temperament za pomocą nietuzinkowych aplikacji i wykończeń takich jak ćwieki, cekiny, koronki czy hafty; z odważnymi nadrukami i efektywnymi materiałami jak jeans czy skóra.
Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Emily Ratajkowski twarzą marki Twinset