Renoma Strona główna
Zobacz na mapie
Informacja o sklepie:

t elefon: +48 76 723 77 33
fax: +48 76 723 77 44
email: sekretariat@hefra.pl
strona www: www.hefra.pl

Lokal numer: 9
Poziom: +2
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00


Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A. jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej.

Firma powstała w 1961 roku z połączenia dwóch największych przedwojennych zakładów produkujących platery tj. Zakładów J. Fraget [rok zał. 1824] i Braci Henneberg [rok zał. 1856]. Produkcja naszego zakładu jest zatem kontynuacją ponad 180 – letniej tradycjii doświadczenia.Proces produkcyjny w firmie jest kombinacją tradycyjnychi najnowocześniejszych technologii obróbkowych.

Elegancja z tradycjami

Warszawska Fabryka Platerów Hefra - pragnąc kontynuować wieloletnią szczytną tradycję swoich poprzedników, od dziesiątków lat oferując swoim klientom ekskluzywne i wysublimowane, wysokiej jakości srebrne i srebrzone sztućce oraz galanterię stołową łączy nowoczesną technologię z tradycją i doświadczeniem, dlatego też naszą wieloletnią misją jest:


„Dostarczanie Klientom produktów dodających życiu uroku i blasku
- niecodziennych przedmiotów codziennego użytku
- sreber z polską duszą”.


Ponadto podejmując decyzję o zakupie produktów Hefry mają Państwo do swojej dyspozycji bogaty wybór sztućców stołowych oraz serwingowych tzw. sztućce środka stołu. Sztućce można zakupić w zestawach 24 szt. 48 szt. lub 81 szt. oraz w mniejszych kompletach rodzajowych np. sztućce deserowe, sztućce do ryb, noże do owoców, widelczyki do ciast i wiele innych.

Doceniony kunszt i styl

Wierni najlepszym tradycjom, wytwarzamy srebra, które stanowią ozdobę najznamienitszych stołów. Tak jak Fraget i Henneberg - Hefra ma prestiżowych odbiorców instytucjonalnych, m.in. Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Kancelarię Prymasa Polski oraz Nuncjaturę Apostolską w Polsce.
Sztućcami i galanterią Hefry posługują się goście placówek dyplomatycznych polskiego MSZ na całym świecie oraz konsulatów innych Państw mieszczących się w Polsce jak np. Pakistanu, Afganistanu i Kanady.

Sztućce i galanteria stołowa naszej marki zdobi stoły znakomitych restauracji i hoteli, m.in. Hoteli Prezydenckich w Polsce, Belvedere Plaza i Belvedere - Cafe Łazienki Królewskie, Ośrodek Reprezentacyjny Wojska Polskiego – Helenów i Hotele Grupy ORBIS.
Nasze srebra nadal podróżują po całym świecie jako wyposażenie restauracji i cateringu, na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT.

Jakość i funkcjonalność naszych produktów oraz ich upominkowy charakter zalazł uznanie wśród liderów rynków jak Grupa Lotos, Grupa Orlen, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Energia Pro, KGHM Polska Miedź i spółki należące do Grupy Kapitałowej oraz innych instytucji jak m.in. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Biuro Miss Polonia.


Piękno naszych produktów ma ponadczasowy charakter, a szlachetność materiału i precyzja wykonania pozwalają nam udzielać wieczystej gwarancji na nasze wyroby srebrne i nierdzewne oraz 7 letniej na produkty posrebrzane. Aby dowiedzieć się więcej o Nas, zapraszamy na stronęwww.hefra.pl.

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem: