Renoma Strona główna
Zobacz na mapie

Informacja o sklepie:

telefon: 71 75 74 737
email: renoma@sportofino.com
strona www:www.sportofino.com

Lokal numer: 25
Poziom: 0
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

S’portofino powstało z pasji do sportu oraz mody, a przede wszystkim z chęci stworzenia wyjątkowego miejsca - nie tylko dla miłośników sportu, ale także dla osób ceniących wysoką jakość, elegancję oraz niepowtarzalne wzornictwo. S’portofino rozpoczęło działalność jako sklep stacjonarny i z każdym rokiem poszerza grono swoich wiernych wielbicieli.

Za marką S’portofino kryje się odzież sportowa - niecodzienna w formie, unikatowa, a jednocześnie zaprojektowana zgodnie z obowiązującymi trendami. Niebanalny charakter każdej kolekcji przyciąga klientów, których styl ubierania koresponduje z ich życiowymi pasjami.

Portfolio S’portofino stanowi wyselekcjonowaną grupę marek – w naszym sklepie odnajdziesz zimowe propozycje od Descente, Bogner i Sportalm, casualowe modele Deha lub Emporio Armani 7, yachtingowe ubrania North Sails, bądź ubrania na co dzień, najbardziej pożądanych marek tj. J BRAND, Enza Costa czy Castaner. Podkreśl swój kobiecy styl luksusowym ponczo od Williama Sharpa, otul się puchową kurtką [C]studio, a na polu golfowym wyróżnij się w Chervo oraz Conte of Florence!

Odkryj wyjątkowe oblicze sportowego stylu.

Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
S’portofino #GRAMWGOLFA