Renoma Strona główna

Zobacz na mapie


Informacja o sklepie:


telefon: 532 288 672
email: marella@wroclaw@wp.pl

strona www: www.vegafashiongroup.com

Lokal numer: 33
Poziom: 0

Godziny otwarcia:


Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

Marella, należąca do grupy MaxMary, oferująca włoską jakość i światowy design, swoją historię zaczęła w roku 1988. Projektanci marki uważnie śledzą trendy, a że proponują je w wyrafinowany i przemyślany sposób, szybko zyskali lojalne klientki na całym świecie. Marka Marella zawitała również do Wrocławia. W ramach grupy Vega Fashion Group (www.vegafashiongroup.com) został otwarty nowy salon Marella w Centrum Handlowym Renoma.

Marka Marella oferuje nam - lekkość, kobiecość i słodkość to słowa klucze bieżącej kolekcji Marelli, która dzieli się na linię główną i sportową, czemu zawdzięczamy wszechstronność oferty. Punktem wyjściowym kolekcji był wakacyjny nastrój. W tym sezonie kolekcja obrała nowy kierunek kolorystyczny. Po długim okresie panowania mocnych i fluorescencyjnych braw, projektanci Marelli odkrywają na nowo pastele i cukierkowe odcienie. Słodki róż i mięta sprawiają wrażenie delikatnych, jednak po zestawieniu z czernią zyskują graficzny charakter.

Marella to również kolekcja sportowa, która inspirację czerpie z ruchu. Słowem przewodnim jest funkcjonalność! Niezmiernie lekkie tkaniny i nowoczesny neopren nadają nowy charakter weekendowym strojom. Sportem tego lata jest surfing – to stąd inspirację czerpią tropikalne kwiaty mieszane z biało-granatowymi marynistycznymi paskami. Podobnie jak w głównej linii Marelli, tak i tutaj pastele pełnią wiodącą rolę. Kolory przywołują wakacyjne wspomnienia: intensywny błękit oceanu, nieskończona paleta barw afrykańskich krajobrazów... Miękkie, otulające sylwetkę propozycje, jak długie, lejące się sukienki, obszerne dzianiny i lekkie koszule łączone z łatwymi w noszeniu spodniami wprawiają nas w iście letni nastrój!Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Zrób sobie prezent na Święta