Renoma Strona główna
Zobacz na mapie
Informacja o sklepie:

telefon: 729 452 407
strona www: www.marilyn.pl

Lokal numer: 16
Poziom: 0
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

f

Firma MARILYN powstała w listopadzie 1994 roku. W przeciągu 15 lat swojej działalności przedsiębiorstwo ugruntowało swoją pozycję na rynku produktów pończoszniczych. Firma sukcesywnie pozyskiwała i pozyskuje nowych kontrahentów, a na przestrzeni lat zdobyła duże uznanie oraz systematycznie rozwijała się. W chwili obecnej firma MARILYN jest jednym z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych najnowszej generacji.

Oferta proponowana przez firmę MARILYN jest bardzo bogata i różnorodna. Produkujemy zarówno luksusowe produkty pończosznicze najnowszej generacji jak i produkty klasyczne. W ekskluzywnej kolekcji znajduje się kilkanaście rodzajów rajstop, między innymi relaksująco – zdrowotne, wyszczuplająco – modelujące, dziecięce, a także wiele modeli skarpetek i podkolanówek. Wszystkie wyroby dostępne są w kliku rozmiarach, najróżniejszych wzorach i kolorach. Bogata kolorystyka, różnorodne wzornictwo oraz rozmaite grubości produktów pozwalają bez problemu dopasować ofertę naszej firmy do potrzeb najbardziej wymagających klientów, do każdej kreacji, dla kobiet o różnych upodobaniach, potrzebach i temperamencie.

Dzięki nowoczesnej i rygorystycznej kontroli jakości wyroby firmy MARILYN stanowią produkty najwyższej klasy. Potwierdzeniem wysokiej klasy naszych wyrobów jest fakt, iż firma została dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody w konkursie organizowanym przez miesięcznik „Twój Styl”

Dzięki swojej polityce firma jest w chwili obecnej jednym z liderów na rynku produktów pończoszniczych.


Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Wyprzedaż kostiumów kąpielowych
Wiosenna wyprzedaż
Kolekcja Miami