Renoma Strona główna
Zobacz na mapie


Informacja o sklepie:

telefon: 756 497 174

e-mail: wrr@szachownica.com.pl

strona www: www.szachownica.com.plLokal numer: 1
Poziom: -1Godziny otwarcia:


Poniedziałek - Sobota: 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00

j

Szachownica to nowoczesna sieć salonów odzieżowych obecna w całej Polsce. Oferuje modne kolekcje i dobrą jakość w najatrakcyjniejszej cenie. Szachownica skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci. Kolekcje zmieniają się 8 razy w roku, dzięki czemu odzwierciedlają zawsze najbardziej aktualne trendy. Szeroki asortyment modnych ubrań, dodatków i bielizny trafi w gusta osób nowoczesnych, kochających dobry styl i wygodę.

Kolekcja damska to 3 linie: glamour czyli eleganckie ubrania do biura i na specjalne okazje, casual to wygodny styl na co dzień, oraz sport czyli propozycja na aktywne spędzanie czasu. Kolekcja damska to również szeroki wybór eleganckiej i sportowej bielizny.

Kolekcja męska to także 3 linie: City czyli klasyczny styl miejski, Casual - niezobowiązujące fasony i aktualne wzory, oraz Sport czyli wygodne ubrania dla aktywnych.

Kolekcja dziecięca dzieli się na 2 sekcje: Maluchy to ubranka dla chłopców i dziewczynek w rozmiarach 92-128 cm. Zawsze kolorowe i z naturalnych tkanin. Nastolatki to propozycja dla dziewczyn

i chłopców w rozmiarach 134-164 cm, tylko najmodniejsze wzory.

Kolekcje Szachownicy uzupełnia bogaty wybór bielizny, modnych akcesoriów, biżuterii i dodatków. Docenią ją wszyscy, dla których liczy się moda, jakość i dobra cena.
Promocje i wydarzenia związane ze sklepem:
Spodnie -15%!